O nas

Pracujemy w tej samej firmie jednocześnie pochodzimy z 3 różnych krajów i łączy nas jedno bardzo mocne uczucie– miłość do wina. Mamy dość niespotykany i ciekawy zawód – jesteśmy Sommelierami.

Poznajcie nas bliżej: Martyna, Julio i Witalij. Na tym zdjęciu świętowaliśmy zakończenie udanego roku 2019. Do tej pory na co dzień współpracowaliśmy z właścicielami restauracji pomagając im układać karty win i dbając o to, aby wino zawsze było na czas, czyli schłodzone czekało spokojnie na nadejście gości. Współpracujemy z takimi restauracjami jak Zoni, Flaming&Co, Dyspensa, Amber Room, Rest. Baczewskich, Kanapa, Casa Pablo, Boscaiola, Sakana Sushi, Azia, Muga, Wine Bar Lofty i ponad 300 innych zadowolonych klientów

Jednak jak powiedział Heraklit: „Panta rhei” – czyli „wszystko płynie” –w tym i również nasza firma. Czujemy, że jesteśmy gotowi na kolejny krok i uwaga…otwieramy sklep internetowy!

Łącznie mamy 47 lat doświadczenia, 21 150 godzin degustacji winiarskich przeprowadzonych dla klientów i prawdopodobnie kilkadziesiąt tysięcy otworzonych butelek. Teraz jesteśmy do Państwa dyspozycji online - 24/7, aby pomóc w jak najlepszym wyborze win do picia na co dzień i od święta!

Wina, które znalazły się w naszym portfolio oczywiście nie są przypadkowe, a bardzo przykładamy się do ich selekcji. Jesteśmy prawdziwymi poszukiwaczami najwyższej jakości w dobrej cenie. Wiele win niestety nie przechodzi przez sito naszych kubków smakowych i tak…jesteśmy z tego dumni! Chcemy mieć wina na najwyższym poziomie. Nie zatrzymujemy się i stale poszerzamy naszą ofertę, bo przecież tyle jest na świecie ciekawych win, które chcemy oferować naszym klientom! Jak będziemy szli w takim tempie, szybko uda się nam zwiększyć asortyment do 3000 różnych etykiet. Trzymajcie za nas kciuki.

 

Tymczasem, zapraszamy na zakupy bo chce się powiedzieć tylko ...time for wine!