Koszty i czas dostawy

Koszt dostawy

 

  • darmowa dostawa wszystkich zamówień powyżej 300 zł,
  • wysyłka kurierska – 25 zł brutto,
  • odbiór osobisty zamówień w sklepie– 0 zł.

Butelki w ilości do 12 butelek wysyłane są zawsze w jednej paczce. W przypadku zamówienia 49 i więcej butelek zakupione wina pakowane są w oryginalne kartony producenta i wysyłane na palecie. Dostawa w kartonach (nie na palecie) dla takich zamówień jest dodatkowo płatna – 28 zł za każdą paczkę.

Wysyłka kurierska jest realizowana przez kuriera upoważnionego przez zamawiającego (w procesie składania zamówienia), który zawiera umowę sprzedaży w imieniu zamawiającego w sklepie stacjonarnym - "Wine Bureau Polska", mieszczącym się w Warszawie (00-193), przy ul. Stawki 8 lok. U8 i odbiera zamówienie celem dostarczenia, na zasadach określonych w Regulaminie witryny internetowej www.timeforwine.pl

 

 

Czas dostawy

 

UWAGA! - W związku z ogłoszeniem 20 marca 2020 r. stanu epidemii na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i w związku z tym utrudnioną pracą firm magazynowych i logistycznych realizacja zamówień uległa wydłużeniu i w chwili obecnej może ona potrwać do 72 h od chwili opłacenia zamówienia, a dostawa zamówienia do 3 dni roboczych. 

 

Dostawa zamówionego towaru realizowana jest w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy, na terenie całej Polski.

Czas dostawy to maksymalnie 72 godzin (w dni robocze) tj. od dnia zawarcia umowy sprzedaży przez kuriera w imieniu zamawiającego i wydania mu towarów przez sklep stacjonarny - "Wine Bureau Polska". Zawarcie umowy sprzedaży przez upoważnionego kuriera i wydanie mu zamówionego towaru ze sklepu stacjonarnego - "Wine Bureau Polska" jest możliwe tylko w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

 

Opakowania

 

Butelki z winem pakowane są w specjalnie zaprojektowane pudełka kartonowe. W zależności od zamówionej liczby wysyłamy w trzech rodzajach opakowań – na 1, 6 oraz 12 butelek.